flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Голова суду

Панченко Ольга Володимирівна

 

 

Голова Харківського окружного адміністративного суду

Народилась  в 1972 році в  місті Харкові.

Трудовий шлях почала в сімнадцять років. З 1998 р. обіймала посаду секретаря судового засідання Жовтневого районного суду м. Харкова.

З 2001 р. – співробітник Харківського апеляційного суду.

В 2004 р. отримала диплом Національної юридичної академії України  імені Ярослава Мудрого за спеціальністю правознавство.

 З 2006 по 2008 рр. – помічник судді, радник першого заступника голови Харківського апеляційного адміністративного суду.

Указом Президента України від 13.11.2008 року № 1037/2008 призначена суддею Харківського окружного адміністративного суду.

 Постановою Верховної Ради від 05.09.2013 № 451 –VII обрано суддею безстроково.

З 17.02.2017 – голова Харківського окружного адміністративного суду.

 

 

Заступник голови суду

Спірідонов Михайло Олександрович

 

Указом Президента України від 03.04.2005 року № 608/2005 призначений суддею Ізюмського міського суду Харківської області.

 

Указом Президента України від 14.03.2007 року № 202/2007- призначений суддею Харківського окружного адміністративного суду.

Постановою Верховної Ради України  від 21.10.2010 № 2635-VI   обрано суддею безстроково.

З 27.10.2017 - заступник голови Харківського окружного адміністративного суду.

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник голови суду

Тітов Олександр Миколайович

 

 

 

 

Указом Президента України від 27.06.2013 року № 352/2013 призначений суддею Первомайського міськрайонного суду Харківської області.

Указом Президента України «Про переведення суддів» від 06.11.2014 року № 853/2014- переведений суддею до Харківського окружного адміністративного суду.

Указом Президента України від 17.04.2019 № 148/2019 обрано суддею безстроково.

З 12.07.2019 - заступник голови Харківського окружного адміністративного суду.

 

 

 

 

 

  

Судді:

Бабаєв Андрій Іванович

Бадюков Юрій Вячеславович

Бідонько Анатолій Васильович

Біленський Олег Олексійович

Білова Ольга Валентинівна

Волошин Дмитро Анатолійович

Горшкова Ольга Олександрівна

Єгупенко Владислав Вадимович

Заічко Олена Вікторівна

Зінченко Андрій Вікторович

Зоркіна Юлія Володимирівна

Ізовітова-Вакім Олена Василівна

Котеньов Олексій Геннадійович

Кухар Марина Дмитрівна

Лук’яненко Марина Олексіївна

Мар’єнко Лариса Михайлівна

Мельников Руслан Володимирович

Мороко Анастасія Сергіївна

Ніколаєва Ольга Вікторівна

Панов Микола Миколайович

Полях Наталія Анатоліївна

Рубан Вікторія Володимирівна

Сагайдак Валерій Вікторович

Севастьяненко Катерина Олександрівна

Сліденко Андрій Вікторович

Старосельцева Оксана Валеріївна

Супрун Юрій Олександрович

Чудних Світлана Олександрівна

Шевченко Олександр Володимирович

Шляхова Олена Миколаївна