flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

VIII міжнародний форум з практики Європейського суду з прав людини

22 листопада 2019, 16:46

У п’ятницю, 22 листопада, у Львові розпочався щорічний Міжнародний форум з практики Європейського суду з прав людини, в якому бере участь суддя Харківського окружного адміністративного суду Ольга Ніколаєва.

З 2012 року участь у Форумі взяли понад 500 представників та представниць правозахисної, наукової, експертної, суддівської та адвокатської спільнот. Судді Європейського суду з прав людини поділяться своїм досвідом під час заходу та візьмуть участь у жвавих дискусіях.

Під час форуму його учасникам презентують нові тенденції практики Європейського суду з прав людини, виклики, пов'язані із захистом прав людини, прогрес реформ у сфері юстиції, прогалини та недоліки національних законодавств і практики тощо. Такі дискусії спрямовані на поглиблення застосування в Україні практики Європейського суду з прав людини та вдосконалення правосуддя й захисту прав людини відповідно до Європейської конвенції з прав людини.

Організатори форуму — Координатор проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Підтримка навчання суддів, що відповідає їх потребам» та Проект Ради Європи «Підтримка впровадженню судової реформи в Україні» спільно з Верховним Судом, Національною школою суддів України та юридичним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка.

 

Детальна інформація https://www.osce.org/uk