flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Електронний суд. Реєстрація на офіційному веб-порталі судової влади України mail.gov.ua

18 липня 2019, 16:18

Шановні учасники судового провадження!

Харківський окружний адміністративний суд повідомляє, що Ви маєте можливість отримувати процесуальні документи та судові повістки в електронному вигляді по справі паралельно з надісланням останніх у паперовому вигляді.

Для отримання процесуальних документів в електронному вигляді потрібно:

  1. Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (завести поштову скриньку електронного суду), розміщений на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua.
  2. Подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі. Процесуальні документи у відповідній справі, що видані після дати подання вказаної Заявки до суду, будуть надходити в електронному вигляді на зареєстровану електронну адресу учасника судового процесу в домені mail.gov.ua, зазначену в заявці.

Додатково повідомляємо, що у разі не виконання вищевказаної процедури реєстрації в системі, надсилання процесуальних документів здійснювались не буде!

 

Посилання: Покрокова інструкція щодо подачі позовної заяви через підсистему Електронний суд (https://adm.hr.court.gov.ua/sud2070/pres-centr/news/686973/)