27 листопада 2015 на зборах суддів Харківського окружного адміністративного суду шляхом таємного голосування було обрано заступника голови суду Ольгу Панченко.
Крім того, на вищезазначених зборах було обрано трьох суддів спікерів, а саме: Ольгу Білову, Дениса Бездітка та Олексія Котеньова.

