
У зв’язку з розповсюдженням COVID-19 та карантинними заходами, наголошуємо про необхідність уникнення скупчення громадян в приміщенні суду та дотримання дистанції на відстані не менше 2 метрів, використання засобів індивідуального захисту, вживати всіх можливих заходів щодо недопущення розповсюдження особливо небезпечного вірусного захворювання.

