flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Тимчасове припинення відправлення поштової кореспонденції у ХОАС

14 лютого 2022, 15:27

Доводимо до відома учасників судових справ про тимчасове припинення державного фінансування відправки поштової кореспонденції, що пов’язано з дефіцитом поточних видатків на забезпечення здійснення судочинства.

У зв’язку з чим, відправка поштової кореспонденції у судових справах: судових повісток, копій судових рішень, інших повідомлень суду, тимчасово припинена. 

З метою своєчасного повідомлення про день та час судових засідань рекомендуємо:

  • при зверненні до суду зазначати про всі відомі засоби зв’язку - офіційні адреси, адреси електронної пошти, номера телефонів власні та інших учасників судової справи;
  • використовувати сучасні альтернативні способи для отримання повісток та іншої інформації із суду;
  • ознайомлюватись з датою призначення справи до розгляду на веб-сайті  Харківського окружного адміністративного суду у розділі «Список справ, призначених до розгляду»;
  • отримувати процесуальні документи  електронною поштою;
  • телефонувати до інформаційно-довідкового контактного центру (057) 730-49-00, (057) 730-49-01, (057) 730-49-02;
  • отримувати процесуальні документи електронною поштою через підсистему «Електронний суд», для чого необхідно:
  1. зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (створити поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному веб-порталі Судової влади України за посиланням https://id.court.gov.ua/.
  2. для відображення справи у Вашому особистому електронному кабінеті необхідно через особистий електронний кабінет у підсистемі «Електронний суд» подати заяву про внесення даних РНОКПП до додаткових відомостей про учасника справи, в якій буде зазначений Ваш РНОКПП.

Про відновлення відправки поштової кореспонденції буде повідомлено.

 

Адміністрація.