flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Звіт про виконання Харківським окружним адміністративним судом Закону України "Про доступ до публічної інформації" за 3-й квартал 2019 року

     За  IІІ  квартал 2019 року до Харківського окружного адміністративного суду надійшов 23 – запитів про надання публічної інформації, відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

       За результатами розгляду запитів, поданих з посиланням на Закон України "Про доступ до публічної інформації", у встановлений Законом строк, заявникам надана запитувана інформація, яка надіслана згідно з їх вимогами, на електронні адреси запитувачам та у паперовому вигляді  за місцем мешкання.

      Інформація надавалась на запити, які стосувались відомостей, що находяться у володінні Харківського окружного адміністративного суду. 

      Іншим органам, установам та організаціям запити про надання публічної інформації, які надійшли на адресу суду, у відповідності до вимог статті 22 Закону "Про доступ до публічної інформації", не  надсилались.

        Запити на інформацію надійшли:

- від  фізичних осіб -  13;   

- від громадських організацій – 0;

- від юридичних осіб – 9;

- від ДСА України, згідно з ст.22 Закону,  для розгляду як належному  розпоряднику інформації - 1                                        

 

        Запити надійшли: в  письмові формі - 22

                                         електронною поштою  - 1                                            

Зміст запитів  про надання інформації:

        - щодо надання копій декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру;  

        - щодо  надання копій розрахункових листів суддів;

        - щодо судових рішень у справах;

        - щодо  надання інформації про рух адміністративної справи та;

        - щодо надання інформації про направлення матеріалів справи до інших судів;

        - щодо надання інформації стосовно видачі виконавчих листів;

        - щодо незгоди з діями суддів;

      

Всі запити були розглянуті у строк встановлений статтею 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації". Порушення строків розгляду запитів не допускалось.   

       Інформація на всі запити судом надана безоплатно, відповідно до вимог статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

      У звітному періоді Харківським окружним адміністративним судом не відмовлялось у задоволенні запитів про надання публічної інформації.

      Запити, подані заявниками з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», які, однак, не належали до сфери правовідносин, що регулюються зазначеним Законом, Харківським окружним адміністративним судом вчасно розглянуті. 

       Зазначені вище запити розглянуті у встановлені терміни відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», «Про інформацію» та Кодексу адміністративного судочинства України. За результатами їх розгляду заявникам надані відповідні роз’яснення з урахуванням норм законодавства України.    

 

 

Начальник відділу                                                                                            Н.А.Габрієлова    

 

30.09.2019