flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Звіт про виконання Харківським окружним адміністративним судом Закону України "Про доступ до публічної інформації" за 1-й квартал 2019 року

Звіт  про виконання

Харківським окружним адміністративним судом

Закону України  "Про доступ до публічної інформації"

за   І   квартал 2019 року

 

За І квартал 2019 року до Харківського окружного адміністративного суду надійшло  33  запити про надання публічної інформації, відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

За результатами розгляду запитів, поданих з посиланням на Закон України "Про доступ до публічної інформації", у встановлений Законом строк, заявникам надана запитувана інформація, яка надіслана згідно з їх вимогами, на електронні адреси запитувачам та у паперовому вигляді  за місцем мешкання.

Інформація надавалась на запити, які стосувались відомостей, що находяться у володінні Харківського окружного адміністративного суду. 

Іншим органам, установам та організаціям запити про надання публічної інформації, які надійшли на адресу суду, у відповідності до вимог статті 22 Закону "Про доступ до публічної інформації", не  надсилались.

Запити на інформацію надійшли:

- від  фізичних осіб -  25;   

- від  юридичних осіб - 1;

- від громадських організацій – 2

ДСА України надіслано, згідно з ст.22 Закону,  для розгляду як належному  розпоряднику інформації  – 5;

Запити надійшли: в  письмові формі - 15

електронною поштою  - 18

Зміст запитів  про надання інформації:

- щодо надання копії декларації суддів;

- щодо кількості прийнятих рішень у 2018 році;

- щодо доступу до адміністративної справи в системі «Електронний суд»;

- щодо надання інформації про рух адміністративної справи;

- щодо кількості справ у яких сторонами досягнуто примирення у 2018 році;

- щодо отримання інформації по складеним ХОАС протоколів про адміністративні    

   правопорушення;

- щодо надання копії розрахункового листа деяких суддів;

- щодо отримання інформації про стан технічного забезпечення залів судових засідань, кількості залів судового засідання, кількості та розміщення вогнегасників у приміщення суду;

- щодо надання інформації про посади, прізвища, ім’я, по-батькові осіб відповідальних за внесення судових рішень до ЄДРСР;

- щодо надання інформації про кількість окремих думок суддів при колегіальному розгляді справ  за період 2012-2018 роки;

- щодо надання інформації стосовно направлення апеляційної скарги та адміністративної справи до апеляційної інстанції;

- щодо надання інформації стовно забезпечення службовим житлом працівників суду;

- щодо надання інформації стосовно кількості співробітників суду;

- щодо надання інформації  про посвідчення діючих суддів;

- щодо  видачі виконавчих листів по справі;

        Всі запити були розглянуті у строк встановлений статтею 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації". Порушення строків розгляду запитів не допускалось.

       Відповідно до вимог статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації" інформація на всі запити судом надана безоплатно.

        У звітному періоді Харківським окружним адміністративним судом не відмовлялось у задоволенні запитів про надання публічної інформації.

        Запити, подані заявниками з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», які, однак, не належали до сфери правовідносин, що регулюються зазначеним Законом, Харківським окружним адміністративним судом вчасно розглянуті у встановлені терміни відповідно до вимог Законів України «Про звернення громадян», «Про інформацію» та Кодексу адміністративного судочинства України. За результатами їх розгляду заявникам надані відповідні роз’яснення з урахуванням норм законодавства України.    

 

Начальник відділу                                                                                            Н.А.Габрієлова    

 

05.04.2019