flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Оцінювання роботи суду 2020 рік

Рішенням від 08 квітня 2016 № 26 Рада суддів України затвердила методичний посібник «Застосування Системи оцінювання роботи суду» та перелік базових показників роботи суду (додаток IV до цього посібника), які підлягають застосуванню з метою аналізу їх діяльності щопівроку та щороку всіма судами України з опублікуванням цих показників на веб-сайтах відповідних судів.

Рішенням  від 17 серпня 2018 № 53 "Про застосування системи оцінювання суду (СОРС)" Рада суддів України рекомендувала всім судам України провести оцінювання роботи за базовими показниками роботи суду (додаток IV до Методичного посібника «Застосування Системи оцінювання роботи суду»).

Важливо, що обмеження кількості людей, які можуть перебувати у приміщеннях, зменшує ризик передачі коронавірусу. 

На виконання Наказу голови Харківського окружного адміністративного суду                № 04-05/11 від 20 травня 2020 року «Про режим роботи суду в умовах визначеного на території України карантину, пов’язаного з розповсюдженням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» було внесено зміни до режиму пропуску осіб до будівлі суду.

Так, до закінчення визначеного на території України карантину, пов’язаного з розповсюдженням коронавірусу COVID-19 доступ до приміщення Харківського окружного адміністративного, у тому числі і для участі у судовому засіданні, здійснюється з дотриманням санітарно-епідеміологічних умов та правил соціального дистанціювання.

Враховуючи ситуацію, що склалася у країні, опитування відвідувачів у Харківському окружному адміністративному суді не проводилося.